Poznaj nas

Jesteśmy pracownią stworzoną z potrzeby tworzenia ciekawej architektury spełniającej oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
Zespół naszej 
pracowni tworzą doświadczeni projektanci, architekci, oraz specjaliści w zakresie obsługi inwestycji posiadający odpowiednią wiedzę, uprawnienia  i doświadczenie. 

Naszym celem jest tworzenie funkcjonalnych, estetycznych projektów wnętrz i budynków dopasowanych do indywidualnych potrzeb, charakteru
i pasji 
zamawiającego. Łączymy profesjonalizm, rzetelność i rozsądek z dbałością o jakość, oryginalność i funkcjonalność proponowanych rozwiązań. Działamy na obszarze całej Polski.

Na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję naszych klientów którym gwarantujemy fachową obsługę, rzetelne wykonanie prac projektowych, dogodne terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny.


Oferta

Projektowanie budynków


W zakresie naszych usług znajduje się pełen proces projektowy związany z planowaną inwestycją budowlaną. Projekt budowlany jest to opracowanie niezbędne do uzyskania pozwolenia na budowę.

Zobacz więcej

Projektowanie wnętrz


Naszym celem jest tworzenie oryginalnych funkcjonalnych i estetycznych projektów. Projektujemy wnętrza w każdym stylu które dopasowane są do indywidualnych potrzeb, charakteru i upodobań zamawiającego. 
    
 Zobacz więcej

KosztorysowanieWykonujemy kosztorysy ofertowe , dla inwestycji, kosztorysy uproszczone oraz szczegółowe – wszystkie branże w oparciu o projekt według obowiązujących stawek lub cen uzgodnionych indywidualnie.


Kompleksowe wykończenia Współpracujemy z wykwalifikowanymi ekipami 
wykonawczymi (firmy budowlane i wykończeniowe)
które kompleksowo wykonają dla Państwa budynek , 
   remont domu lub mieszkania. 


     

Karty informacyjne i raporty
oddziaływania inwestycji na środowiskoZajmujemy się kompleksową obsługą przy uzyskiwaniu pozwoleń i decyzji administracyjnych dotyczących 
decyzji środowiskowych. 


Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem i tworzymy profesjonalną grupę specjalistów. 


Działamy na terenie całego kraju.

Dlaczego MY?

Doświadczenie

- rzetelnie i fachowo
zajmujemy się zleceniami

Fachowa pomoc

 - na każdym
etapie inwestycji

Gwarancja

- wysokiej jakości
świadczonych usług

Konkurencyjne ceny

- za projekt
i usługi