Projektowanie wnętrz

Współpracę zaczynamy od wstępnej rozmowy dotyczącej zakresu opracowania oraz określenia oczekiwanego standardu realizacji. Wyjaśniamy wszelkie wątpliwości. Po akceptacji warunków i podpisaniu umowy przechodzimy do prac projektowych. Biorąc pod uwagę inwentaryzację wnętrza, dokumentację fotograficzną oraz ankietę projektową, przygotowujemy dla Państwa projekt za pomocą trójwymiarowych wizualizacji i rzutów z układem funkcjonalnym. Po wprowadzeniu zmian i/lub akceptacji wersji trójwymiarowej projektu przekładamy naszą koncepcję na język branżowy. Sporządzając dokumentację techniczną przedstawiamy propozycję materiałów wykończeniowych: rzuty i kłady poszczególnych elementów wnętrza oraz elementów wyposażenia. Ich harmonijne zestawienie pozwala na uzyskanie spójnego i eleganckiego wystroju wnętrza odpowiadającego Państwa oczekiwaniom. Naszą pracę kończymy oddając w Państwa ręce i wysyłając na adres e-mail zaakceptowany projekt.

Pakiety projektowe


Typ projektu Projekt koncepcyjny Projekt kompleksowy
Pomiar pomieszczenia – inwentaryzacja fotograficzna tak tak
Projekt funkcjonalny z uwzględnieniem sugestii klienta i ankiety projektowej( rzut z góry z rozmieszczeniem mebli,kolorystyką wnętrza) tak tak
Wprowadzenie zmian po uwagach klienta( każda następna płatna 1 zmiana 2 zmiany
Wizualizacje pomieszczenia( 3-4 ujęcia ) tak tak
Wydruk – wizualizacja rzut z góry tak tak
Rozmieszczenie oświetlenia nie tak
Rozmieszczenie instalacji ( włączniki, gniazda ) nie tak
Zestawienie materiałów i elementów wyposażenia nie
Rysunki dla wykonawców nie tak
Poglądowy kosztorys materiałów i sprzętu nie tak
Wydruk dokumentacji i przesłanie projektu na adres e-mail tak tak
Konsultacje w sklepach opcjonalnie* opcjonalnie*
Nadzór autorski opcjonalnie* opcjonalnie*
Termin wykonania do 3 tygodni do 6 tygodni
Cena 45 zł/m² 75 zł/m²
Sposób rozliczania 2 raty po 50% I rata – 40% , II rata – 30%III rata – 30%

Ze względu na fakt, iż w większości przypadków usługa w zakresie aranżacji wnętrz jest wyceniana indywidualnie, prezentujemy orientacyjny cennik usług.

Projekt łazienki termin cena sposób rozliczenia
do 7dni od 350 do 800 zł 2 raty po 50%

Projekt kuchni termin cena sposób rozliczenia
do 7dni od 500 do 1200 zł 2 raty po 50%

Projekt elewacji termin cena sposób rozliczenia
do 7dni od 500 do 1000 zł 2 raty po 50%

Projekt ogrodzenia termin cena sposób rozliczenia
do 7dni od 500 do 1000 zł 2 raty po 50%

Metamorfoza lub projektjednego wybranego pomieszczenia termin cena sposób rozliczenia
do 7dni od 500 do 1000 zł 2 raty po 50%

Analiza nieruchomości pod kątem kupna/sprzedaży termin cena sposób rozliczenia
do 2dni 300 zł do 70 m² 500 zł do 150 m² 100% płatność z góry

Konsultacje termin cena sposób rozliczenia
do 7dni 100 zł za pierwszągodzinę + 50 zł za dojazd do 15 km od siedziby firmy. 80 zł każda następna godzina płatność po konsultacji

Nadzór autorski termin cena sposób rozliczenia
umowny indywidualna umowny

Oferta online

 

Aby zamówić e-Projekt należy przesłać na  adres mailowy informacje dotyczące  wybranego zamówienia - wystarczy wybrać pomieszczenie: salon, kuchnia, łazienka, sypialnia, gabinet , przedpokój lub inne pomieszczenie , zdecydować o kolorach i stylu wnętrza a gotowy projekt wnętrza zostanie przesłany Państwu on-line.

Niezbędne do wykonania projektu jest dołączenie następujących plików:  rzut tj. rysunek w widoku z góry projektowanego pomieszczenia z wymiarami ścian, otworów drzwiowych, otworów okiennych, wysokości, rozmieszczenie i wymiary grzejników (rodzaj ogrzewania: grzejnik, podłogowe wodne, podłogowe elektryczne czy inne), zaznaczenie wentylacji , zwymiarowane rozmieszczenie instalacji elektrycznej i hydraulicznej (punkty elektryczne i hydrauliczne mierzymy zawsze do ich osi). Bardzo przydatne są też zdjęcia pomieszczenia.

Pomocne będą również zdjęcia wnętrz, w których spodobał się Państwu jakiś element, użyty materiał, kolor. Należy w mailu podać nr telefonu kontaktowego. Po złożeniu zamówienia  skontaktujemy się z Państwem telefonicznie w celu potwierdzenia danych i ewentualnego uzupełnienia informacji. W ciągu 7 dni roboczych od wpłaty na nasze  konto (nr konta zostanie przesłany w wiadomości e-mail) Prześlemy projekt na Państwa maila, uwzględniamy również poprawki, i uwagi dot. projektowanego wnętrza jeśli projekt będzie bez zastrzeżeń to sporządzamy go w wersji papierowej i wysyłamy pocztą na wskazany adres.

e-Projekt prezentowany jest w formie wizualizacji fotorealistycznej i rzutów np. sufity podwieszane z punktami świetlnymi,  zapisanych w  formacie JPG lub PDF. Wysyłamy go mailem na wskazany adres.

Każdy e-Projekt powstaje na indywidualne zamówienie, jest niepowtarzalny i po zakupie nie będzie  powielany.

Zapraszamy do współpracy!