Referencje

Najlepsza Pracownia Projektowa jaką znam. Wszystkim znajomym bardzo serdecznie polecam skorzystania z jej usług. Pracują w niej super fachowcy

przy czym jest tam znakomita obsługa i mają okazyjne ceny. Sprawdźcie sami naprawdę warto !!! 

Grzegorz G. Rzeczyca

 

Korzystaliśmy z usług architekta w zakresie projektowania i budowy domu i począwszy od projektu, poprzez wszelkiego rodzaju pozwolenia itp, aż do załatwienia pozwolenia na budowę, współpraca układała się pomyślnie i bez żadnych zastrzeżeń. Polecamy:)

Marian i Urszula z Tomaszowa Mazowieckiego

 

Kupiliśmy mieszkanie w Łodzi i zleciliśmy projekt aranżacji wnętrz z nadzorem autorskim pracowni która wywiązała się ze zlecenia celująco.

Terminy zostały dotrzymane a my cieszymy się z oryginalnych wnętrz których zazdroszczą nam znajomi. 

Rodzina Majewskich 

 

Projekt kupiony, adaptacja zrobiona. Niedługo ruszamy z budową.

Paweł z Ujazdu

 

Polecam wszystkim i nie tylko tym którzy mają małe mieszkanie i nie wiedzą co z nim zrobić ale i tym którzy szukają nietuzinkowych pomysłów i kreatywnych rozwiązań

Iwona z Piotrkowa Trybunalskiego

 

Dużo fajnych pomysłów, całkiem niedrogo jak na kompleksową usługę.

Jestem zadowolony z usług pracowni.

Miłosz z Rawy Mazowieckiej

 

Generalny remont był natchnieniem do spróbowania czegoś nowego, innego stylu całkowitej odmiany. Specjaliści z pracowni Greghall spełnili moje wymagające oczekiwania. Trzeba przyznać, że trafiają w 100% w gust klienta.

Milena Stanko

 

Zleciłem zaprojektowanie wspólnego mieszkania, była to niespodzianka dla dziewczyny. Była mega zadowolona co mnie bardzo cieszy! Polecam tą firmę, na pewno się nie zawiedziesz!

Marcin Klapiński

 

więcej referencji tutaj